AKTUALNOŚCI

05-03-2020
Kategoria: Porady dnia
Zawarcie umowę poza siedzibą przedsiębiorstwa uprawnia Pani mamę do odstąpienia od umowy bez podawania przyczyny. W związku z powyższym jeśli mama... Więcej »
03-03-2020
Kategoria: Porady dnia
Prawo cywilne daje możliwość odstąpienia od umowy cywilnoprawnej jeżeli jedno ze świadczeń nie może być spełnione na skutek okoliczności za które odpowiedzialność... Więcej »
27-02-2020
Kategoria: Porady dnia
W przypadku utraty przez Pracownika kwalifikacji niezbędnych do wykonywania określonego zawodu, pracodawca nie ma obowiązku zapewniać pracownikowi podniesienia....
Więcej »
21-01-2020
Kategoria: Porady dnia
Możliwość złożenia skargi do Sądu Administracyjnego uzależniona jest wcześniejszego wyczerpania środków odwoławczych w trybie administracyjnym, dlatego powinien... Więcej »

O nas

Niniejszy serwis prawny oferuje telefoniczne porady prawne, które umożliwiają natychmiastowy kontakt z prawnikiem. Porad prawnych przez telefon udzielają dyplomowani prawnicy z wieloletnim doświadczeniem, zajmujący się na co dzień rozwiązywaniem problemów natury prawnej. Na naszej stronie znajdziesz również darmowe porady prawne w postaci zamieszczonych na stronie artykułów prawnych, jak również bezpłatne forum prawne.

Polityka cookies | Kontakt