HannaW

Skuteczne ogłoszenie upadłości konsumenckiej

Postautor: HannaW » 07 lip 2017, 12:11

Jesteśmy wraz mężem w podeszłym wieku. Ja mam 66 lat maż Szczepan w tym roku skończy 70 lat. Ja od prawie 20 lat choruje. W miedzy czasie maż stracił pracę. Leki były bardzo drogie ale i tak tańsze niż obecnie. Popadliśmy w długi, które by spłacić braliśmy kredyty . Obecnie mamy emerytury maż ponad 1400 zł ja z dodatkiem opiekuńczym 1200 zł. Wydatki miesięczne to czynsz za mieszkanie 500 zł prąd 180 zł gaz 60 zł woda 80 zł i multimedia 110 zł do tego miesięcznie za leki niekiedy dochodzą do 500 zł by nie zalegać z kredytami braliśmy jedne by spłacić poprzednie . wpadliśmy w spiralę długów z której nie mamy już wyjścia ponieważ kredyty przekraczają nasze dochody. staraliśmy się o konsolidację wszystkich kredytów w jedną niższą ratą, ale z powodów na brak zdolności kredytowej nam odmawiano. tak samo prosiliśmy o zmniejszenie wysokości rat także nam odmówiono . Ostatnio dowiedzieliśmy się że istnieje ogłoszenie tak zwana upadłość konsumencka. Czy w naszej krytycznej sytuacji moglibyśmy się o to ubiegać i na czym to polega . Bez pomocy pozostaje nam tylko odebrać sobie życie, bo nie widzimy żadnego uczciwego wyjścia z matni finansowej w którą daliśmy się wciągnąć. obiecano nam złote góry a my starzy wierzyliśmy dziś stajemy na skraju przepaści. Mógł mnie mąż nie ratować , dziś by nie było tych kłopotów . błagam o pomoc

Wróć do „Prawo konsumentów”