Fryderyk

Zakłócanie ciszy nocnej przez sąsiada

Postautor: Fryderyk » 11 lip 2017, 6:41

Witam, mam problem z uciążliwym lokatorem mieszkającym w mojej klatce. Sprawa dotyczy zakłócania porządku i ciszy nocnej. Ma to już miejsce od ponad roku. Wspomniane uciążliwości polegają na tym, że ten sąsiad sprowadza swoje towarzystwo na klatkę. Zachowują się oni wówczas bardzo głośno i niszczą klatkę. Nie jednokrotnie została już wezwana policja i została złożona skarga na tego sąsiada do spółdzielni mieszkaniowej. Nie mam pojęcia jak się sprawa dalej potoczyła, ale zakłócanie ma nadal miejsce (szczególnie gdy na zewnątrz robi się zimno). Nie jednokrotnie też schodziłem do wspomnianego towarzystwa i wypraszałem ich z klatki, ale to i tak nie dało żadnego rezultatu. Najgorsze jest też to, że zazwyczaj to ja reaguję (mieszkam na 1-szym piętrze), a sąsiedzi z parteru i pozostali z klatki nie reagują. Oczywiście jestem wówczas postrzegany przez tego sąsiada jako ten :zły", ale mam to generalnie gdzieś. Proszę o poradę co mogę w tej kwestii dalej zrobić. Czy interwencje policji mają jakiś wpływ na tę sprawę itd.

Wróć do „Prawo wykroczeń i drogowe”