Magdalenka

Składanie bezpodstawnych skarg na sąsiada

Postautor: Magdalenka » 05 lip 2017, 11:27

Dzień Dobry. Chciałam pomóc mojej koleżance, ale nie wiem jak. Ma ona pewien problem z sąsiadką, która notorycznie i często bezpodstawnie wypisuje skargi pod jej adresem. Skargi są wypisywane do zarządcy domu i do CPS. Dostała ona mieszkanie w październiku od miasta. Ma ona czwórkę dzieci i obecnie jest na urlopie wychowawczym. Oczywiście była ona szczęśliwa i uradowana, że w końcu dostała upragnione mieszkanie, ale jej szczęście nie trwało długo, na drugi dzień po wprowadzeniu jej sąsiadka złożyła skargę do CPS że ona z mężem oszukuje CPS. Oczywiście ona wszystko wyjaśniła z urzędem, że jest ta skarga bezpodstawna, ale jak poszła ona do sąsiadki zapytać dlaczego ona złożyła taką skargę, powiedziała jej, że chce żeby ona się wyprowadziła z mężem i dziećmi gdzie indziej. Albo ona się wyprowadzi, albo ją wyrzucą. Zagroziła jej że zniszczy jej życie. I rzeczywiście tak jest. Pisze ciągle na nią bezpodstawne skargi. (Ta sąsiadka też od niedawna tutaj mieszka, jest młoda, ma dwójkę dzieci i jest w ciąży. Sąsiedzi mówią że się cieszą że ona się wyprowadziła z poprzedniego bloku, bo mają ją w spokoju. Prawdopodobnie wszystkich skłóciła ze sobą ). Proszę o pomoc, bo nie wiem jak jej pomóc, ona teraz tylko ryczy że musi przechodzić taki koszmar.

Wróć do „Prawo wykroczeń i drogowe”